Techno - Biuro

Naprawa i Sprzedaż Maszyn i Art. Biurowych
Smaller Font Default Font Larger Font
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Początki naszej firmy sięgają lat 60-tych, wtedy w Wejherowie powstał oddział Gdańskiej firmy Biuro-Technika. Firma zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń biurowych, sprzedażą materiałów eksploatacyjnych.

Doświadczenie kształowaliśmy na bazie zdobywania produktów od kilku producentów  (m.in. TOSHIBA, SHARP, UTAX, CANON, OLIVETTI, KODAK, MINOLTA, RICOH, NASHUATEC, LANIER, PANASONIC, GESTETNER, XEROX, REX ROTARY, SELEX, INFOTEC, DEVELOP), gwarantując dostarczenie doskonałych produktów najlepszej jakości.

Aby spełniać najwyższe standardy i zapewnić doskonałą obsługę oraz serwis nasi pracownicy cyklicznie uczestniczą w szkoleniach podnoszących ich wiedzę i kwalifikacje. Zdobywają w ten sposób również wiedzę na temat najnowocześniejszych osiągnięć w zakresie urządzeń biurowych.

Poszczycić się możemy wysokim standardem serwisu, który jest jednym z istotnych elementów polityki handlowej naszej firmy i gwarancją szybkiej i kompleksowej obsługi klienta, poprzez zaspokojenie potrzeb i rozwiązywanie jego problemów.

Partner

brother

canon

epson

hp

Konica Minolta

kyocera

lexmark

nashuatec

oki

ricoh

samsung

utax

xerox